ZUMBA KIDS & JUNIOR

zumba

ZUMBA KIDS to zajęcia o charakterystyce taneczno-zabawowej, stanowiące połączenie tańca wraz z przyjemnie spędzonym czasem. Lekcje odbywają się w wesołej atmosferze, muzyka jest energiczna i porywająca do tańca, głównie są to rytmy latino, ale także utwory przeznaczone do zabaw z dziećmi. Jest to 45 minut fantastycznej zabawy, dzięki której Państwa dziecko poprawi swoją koordynację ruchową, a także wzmocni i rozciągnie ciało.

Zumba Kids & Junior to połączenie Zumba Fitness i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Zumba Kids propaguje zdrowy styl życia, który obejmuje nabywanie zdolności przywódczych, szacunku, umiejętności pracy zespołowej, pewności siebie, odpowiedzialności.

Termin

Wtorek 17:00 i 18:00

Czas trwania

45 min.

Wiek uczestników

4-7 lat (17:00)
i 8-12 lat (18:00)

Cena

35 zł wejście jednorazowe
120 zł karnet na 4 wejścia

Prowadząca zajęcia: Pani ANETA PATRO – licencjonowana instruktorka Zumba i Zumba Kids, zawsze uśmiechnięta i pełna energii, zaraża innych pozytywnym nastawieniem, uwielbia dzieci i to właśnie prowadzenie zajęć dla najmłodszych jest jej największą pasją, jej zajęcia to połączenie dobrej zabawy ze spalaniem kalorii, gwarantujące uśmiech na twarzy i pozytywne emocje, na co dzień pełnoetatowy pracownik biurowy, po godzinach instruktor zajęć Zumba, natomiast w wolnych chwilach zapalona miłośniczka zdrowego trybu życia, siłowni oraz górskich wędrówek, jej życiowe motto to – To, co najlepsze dopiero przed nami 🙂

Kontakt

Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach:

fruu@salazabawfruu.pl

SMS 511 410 600

z dopiskiem Zumba

Messenger Fruu

Ilość miejsc ograniczona