ZUMBA DLA DOROSŁYCH

zumba

ZUMBA to zajęcia o charakterystyce taneczno-zabawowej, stanowiące połączenie tańca wraz z przyjemnie spędzonym czasem. Lekcje odbywają się w wesołej atmosferze, muzyka jest energiczna i porywająca do tańca, głównie są to rytmy latino. Jest to 45 minut fantastycznej zabawy, dzięki której będziecie mogli Państwo poprawić swoją koordynację ruchową, a także wzmocnić i rozciągnąć ciało.

Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca.

Prowadząca zajęcia: Pani ANETA PATRO – licencjonowana instruktorka Zumba i Zumba Kids, zawsze uśmiechnięta i pełna energii, zaraża innych pozytywnym nastawieniem. Jej zajęcia to połączenie dobrej zabawy ze spalaniem kalorii, gwarantujące uśmiech na twarzy i pozytywne emocje, na co dzień pełnoetatowy pracownik biurowy, po godzinach instruktor zajęć Zumba, natomiast w wolnych chwilach zapalona miłośniczka zdrowego trybu życia, siłowni oraz górskich wędrówek, jej życiowe motto to – To, co najlepsze dopiero przed nami 🙂

Termin

Wtorek 19:30

Czas trwania

45 min.

Wiek uczestników

Dla dorosłych

Cena

35 zł wejście jednorazowe
120 zł karnet na 4 wejścia

Kontakt

Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach:

fruu@salazabawfruu.pl

SMS 511 410 600

z dopiskiem Zumba

Messenger Fruu

Ilość miejsc ograniczona