Drodzy Rodzice!

Pewnie nie raz zastanawialiście się jak zorganizować dziecku czas by wspomóc jego rozwój, pozwolić rozwijać pasje, poznawać nowe aktywności i talenty… Jeśli nie macie pomysłu jak to zrobić lub szukacie zajęć dodatkowych dopasowanych do potrzeb Twojego dziecka, koniecznie sprawdź naszą ofertę ZAJĘĆ DODATKOWYCH we Fruu.

Nasze zajęcia dopasowujemy do każdej grupy wiekowej i potrzeb indywidualnych Twojego dziecka. Nasi prowadzący to zespół wykwalifikowanych sportowców, animatorów, opiekunów, nauczycieli i instruktorów, którzy codziennie starają się aby Twoje dziecko w jak najprzyjemniejszy sposób mogło rozwijać swoje talenty, sprawność fizyczną, kreatywność, poznawać nowe pasje, wzbogacać swoją wyobraźnię.

Przypominamy, że jak co roku na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy! Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu +48 511 410 600 lub mail: fruu@salazabawfruu.pl.

Grafik zajęć na rok szkolny 2024/2025 oraz cennik opublikujemy w pierwszej połowie sierpnia 2024 🙂 Zachęcamy do śledzenia nas na facebooku i na naszej stronie internetowej.