WOW, PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ NA PÓŁKOLONIE

Przedłużamy promocję na półkolonie letnie aż do 16 czerwca!
-50 zł przy wpłacie do 16 czerwca
-50zł dla rodzeństwa
-50zł dla uczestników poprzednich edycji
Ponadto, do 16 czerwca wszystkie promocje łączą się!

Po 16 czerwca promocje nie łączą się (z wyjątkiem zniżki dla rodzeństwa).

Spieszcie się z zapisami, liczba miejsc ograniczona!

Ps. jeśli nie macie rodzeństwa, a chcecie skorzystać z tej promocji, weźcie ze sobą na półkolonie kolegę lub koleżankę, a obydwoje dostaniecie -50zł

——————————————————————————————————————————

 

Zapraszamy na 3. edycję letnich półkolonii z Fruu już od 26 czerwca 2023 roku!

Serdecznie zapraszamy na 3. edycję letnich półkolonii dla dzieci z Fruu. Tego lata pojedziemy w zupełnie nowe miejsca, spotkamy dużo interesujących ludzi, a zabaw na świeżym powietrzu nie będzie końca (oczywiście jeśli pogoda nam na to pozwoli ☀).

Półkolonie z Fruu to rozbudowany program zajęć dla dzieci, przeplatanych z interesującymi i edukacyjnymi wycieczkami poza Warszawę i na jej terenie. Nie zabraknie również zabawy własnej na konstrukcji.

To nie tylko sposób na zagospodarowanie wolnego czasu Waszemu dziecku podczas tegorocznych wakacji, ale także idealny sposób na zapewnienie mu mnóstwa atrakcji, pozytywnych emocji oraz edukacji jednocześnie.

W programie półkolonii, oprócz wycieczek zorganizowanych, znajdziecie Państwo zajęcia artystyczne, sportowe, warsztaty kreatywności wszelakich w tym kulinarne oraz naukowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Gwarantujemy, że każdy turnus będzie inny, a czas spędzony z nami zostanie wykorzystany maksymalnie 🙂 Jedyne na co nie znajdziemy czasu to na nudę 🤩

Zależy nam aby każde dziecko spędziło z nami czas jak najlepiej, dlatego w tym roku przygotowaliśmy aż 3 pakiety cenowe, zależne od ilości wycieczek w pakiecie.

Przypominamy, że nasze półkolonie wpisane są do bazy wypoczynku MEN, a opiekę nad Waszymi pociechami sprawują wykwalifikowani wychowawcy półkolonijni.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej zachęcamy do pobrania i zapoznania się z ulotką. Znajdziecie ją tu: Zobacz ulotkę >

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU – PÓŁKOLONIE Z FRUU LATO 2023

ZGODA NA NIEODPŁATNE WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

REGULAMIN PÓŁKOLONII FRUU 2023

Umowa dostępna jest w recepcji sali lub wysyłana jest indywidualnie na adres mailowy rodzica uczestnika

Na półkolonie obowiązują wcześniejsze zapisy, minimum 3 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu! Warunkiem złożenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% kwoty do 3 dni po złożeniu rezerwacji. Wpłatę można dokonać w Recepcji Sali kartą, gotówką, blikiem lub przelewem na konto bankowe. W tytule przelewu prosimy umieścić imię i nazwisko dziecka oraz turnus/ datę rozpoczęcia turnusu.

KONTO BANKOWE SALI ZABAW FRUU:
PKO BP: 09 1020 1127 0000 1902 0302 7547

W razie pytań chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!

📱 +48 511 410 600

📧 fruu@salazabawfruu.pl